Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Patvirtinkite, jog sutinkate su jų naudojimu.

Naujienos

“CZECH SUPERBRANDS AWARD" APDOVANOJIMAS

2017.09.15 už MARLENKA prekės ženklą, nacionaliniuose namuose “Národní dům Na Vinohradech“ Prahoje, įmonės įkūrėjas is savininkas Gevorgas Avetisjanas apdovanotas “Czech Superbrands Award" apdovanojimu.

Apdovanojimas "Superbrands 2017" yra ženklas, kad bendrovė žengia teisinga kryptimi, o tai akivaizdu ne tik klientams, bet ir profesinei sričiai - gavęs šį prizą sakė, bendrovės OOO "Marlenka International Ltd" savininkas.

"THE GREAT TASTE 2017" APDOVANOJIMAS

Britų žiuri 2017 rugpjūčio viduryje vėl apdovanojo “MARLENKA“ gaminius prestižiniu "The Great Taste" prizu. Trečią kartą iš eilės pristatėme savo produktus kulinarijos žiuri, sudarytą iš 500 ekspertų.

"The Great Taste 2017" yra prestižinis gero maisto ir gėrimų įvertinimas. Šis įvertinimas prilygsta "Oskarao" apdovanojimui gastronomijos srityje. Šiais metais dalyvauti šiame konkurse buvo pateikta 12 366 gaminių, o bandymai truko 62 dienas.

"THE GREAT TASTE 2015" APDOVANOJIMAS

KLASIKINIS MEDAUS TORTAS “Marlenka“ SU RIEŠUTAIS dalyvavo prestižiniame "The Great Taste 2015" konkurse, kuris vyko Jungtinėje Karalystėje. "The Great Taste 2015" konkursas, kurį organizuoja "Fine Food Guild", yra garbingas skaniausių maisto ir gėrimų gaminių pripažinimas. Konkursas dažnai yra laikomas "Oskaru" maisto produktų sferoje pasaulyje.

Apdovanojimo "Great Taste" logotipo gavimas yra garbingas visų gamintojų pripažinimas, o svarbiausia garantuotas skonis ir klientų pasitenkinimas.