Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Patvirtinkite, jog sutinkate su jų naudojimu.

Didmeninė prekyba

Didmeninė prekyba

 

 

 

Mes tiekiame Marlenka produkciją visuose Lietuvos miestuose esančioms kavinėms, parduotuvėms, degalinėms, mokykloms ir kitoms prekybine bei maitinimo veikla užsiimančioms įmonėms. Kadangi mūsų produkcija turi išskirtinai ilgą galiojimo laiką, ji gali būti labai aktuali sezoninę veiklą vykdančioms įmonėms kurortiniuose miestuose, kur labai įvairiai susiskirsto klientų srautai ir nuspėti smaližių skaičių yra sudėtinga. Taip pat mūsų produkcija tinkama degalinėms, kioskams, paviljonams. 100 gr. torčiuko pakuotėje yra vienkartinė šakutė, kuri leidžia jums patogiai smaližiauti geriant kavą, keliaujant automobiliu, autobusu ar traukiniu "neišpeckiojant" savęs ir pakeleivių. Dauguma produktų supakuoti kartoninėse dėžutėse, kuriose pyragai dar įpakuoti į vakuuminę foliją, kuri labiau apsaugo produktus nuo išorinių pažeidimų prekybos vietose ar transportavimo metu. Taip pat siūlome specialias, permatomas tortų laikymo dėžutes, kuriose laikant - produkcija ilgai išliks šviežia.

 

Priklausomai nuo Jūsų prekybos įstaigos buvimo vietos ir norimo prekiauti asortimento, produkcijos tiekimas bus derinamas individualiai. Jeigu norėsite vieno ar kelių pyragų, mes negalėsime Jums jų pristatyti pagal grafiką. Tai galėsite padaryti mūsų internetinėje parduotuvėje. Kiekvienu atveju su Jumis susisieksime ir aptarsime tiekimo būdus, paragausime ir nuspręsime.

 

Kad butų papraščiau kalbėti telefonu. Užpildykite šia formą ir jau apgalvoję prekių pristatymo būdą, mes su Jumis susisieksime.

   

* Vardas

* Įmonės pavadinimas

* Miestas

* Mobilus telefonas

* El.pašto adresas

* Žinutė

Pastabos, pageidaujamos prekės